V rámci nášho sortimentu dodávame uhoľníky v rôznych veľkostiach a materiáloch. Nájdete u nás klasické tesárske uhoľníky, ale aj uhoľníky l-kové, t-čkové alebo pätky. Okrem toho však dodávame aj vysoko nosné zemné skrutky.

Tieto kvalitné spojovacie prvky sú unikátnou technológiou, ktorá vám umožní okamžitú zaťažiteľnosť. Pokiaľ staviate altánok, veľký slnečník, plot či inú menšiu vonkajšiu stavbu, zemné skrutky určite oceníte aj vďaka ich ľahkej montáži. Viac podrobnejších informácií o sortimente vám poskytneme na základe vašej žiadosti prostredníctvom kontaktného formulára.

Zobrazený jediný výsledok

Zobraziť panel

Máte záujem o tovar z tejto kategórie? Napíšte nám!

Vypíšte náš kontaktný formulár a my vám poskytneme bližšie informácie o dostupnosti tovaru spolu s cenovou ponukou. Nie všetok sortiment máme zverejnený v katalógu, a preto veríme, že vám pomôžeme aj so špecifickými požiadavkami.

Do formuláru napíšte tovar, o ktorý máte záujem, aj s približným počtom kusov. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom. Nezabudnite napísať aj svoje kontaktné údaje, aby sme vás mohli spätne kontaktovať.O aký tovar máte záujem

  Súhlasím so zaradením do databázy za účelom kontaktovania.