Z nášho produktového katalógu si vyberiete kotviacu techniku do betónu, tehly, kameňa či akéhokoľvek iného stavebného materiálu. Upevňovacie prvky pre malé a stredné zaťaženie predstavuje široká ponuka kovových, plášťových, tanierových a iných hmoždiniek v rôznych rozmeroch a prevedeniach.

Okrem toho však maloobchodne i veľkoobchodne dodávame mechanické a chemické upevňovacie prvky aj pre veľmi ťažké zaťaženie. Ponúkame vám oceľové alebo chemické kotvy vhodné do interiéru i exteriéru, schopné spoľahlivo ukotviť rôzne podklady vo vysokých aj nízkych teplotách.

Zobraziť panel

Oceľové kotvy (1)

Chemické kotvy (1)

Hmoždinky (1)

Klinčekové objímky (1)

Máte záujem o tovar z tejto kategórie? Napíšte nám!

Vypíšte náš kontaktný formulár a my vám poskytneme bližšie informácie o dostupnosti tovaru spolu s cenovou ponukou. Nie všetok sortiment máme zverejnený v katalógu, a preto veríme, že vám pomôžeme aj so špecifickými požiadavkami.

Do formuláru napíšte tovar, o ktorý máte záujem, aj s približným počtom kusov. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom. Nezabudnite napísať aj svoje kontaktné údaje, aby sme vás mohli spätne kontaktovať.O aký tovar máte záujem

  Súhlasím so zaradením do databázy za účelom kontaktovania.