Závitové tyče sa používajú všade tam, kde bežne dlhé skrutky nie sú dostačujúce. Aj závitové tyče preto vedieme v rôznych prevedeniach, z ktorých si dokážete vybrať typ presne podľa svojej potreby. V našom portfóliu nájdete pozinkované závitové tyče, čierne - bez povrchovej úpravy, plastové, no aj vyrobené z technického (A2) či potravinárskeho antikoru (A4).

Podľa typu závitu si potom môžete zvoliť spomedzi metrických závitových tyčí alebo trapézových s tupým závitom. Všetky sa štandardne vyrábajú v dĺžke 1 metra, u nás ich však dodávame aj s dĺžkou 2 a 3 metre.

Zobrazený jediný výsledok

Zobraziť panel

Máte záujem o tovar z tejto kategórie? Napíšte nám!

Vypíšte náš kontaktný formulár a my vám poskytneme bližšie informácie o dostupnosti tovaru spolu s cenovou ponukou. Nie všetok sortiment máme zverejnený v katalógu, a preto veríme, že vám pomôžeme aj so špecifickými požiadavkami.

Do formuláru napíšte tovar, o ktorý máte záujem, aj s približným počtom kusov. Radi vám poradíme a pomôžeme s výberom. Nezabudnite napísať aj svoje kontaktné údaje, aby sme vás mohli spätne kontaktovať.O aký tovar máte záujem

  Súhlasím so zaradením do databázy za účelom kontaktovania.